Transport kontenerów i drobnicowy

Międzynarodowy transport kontenerów w wykonaniu firmy AB Logis z Gdyni to bezpieczeństwo, pełen profesjonalizm i kompleksowa pomoc logistyczna.

Zajmujemy się organizowaniem oraz kompleksową obsługą plandekowego transportu całokontenerowego i drobnicowego. Dysponujemy własną flotą ponad 50 pojazdów z naczepami do transportu kontenerów 20′, 40′ i 45 stopowych. Każdy nasz pojazd wyposażony jest w urządzenia GPS do lokalizacji pojazdów i przesyłek, dzięki czemu podsiadamy pełną kontrolę nad transportowanym towarem.

  • Przewozimy kontenery zarówno z portów w Gdyni i Gdańsku, jak i wielu innych portów europejskich do odbiorców na terenie Polski, a także całej Europy,
  • Transportujemy ładunki niebezpieczne (ADR),
  • Transportujemy ładunki kompletne i częściowe naczepami plandekowymi i chłodniczymi,
  • Przewozimy ładunki niestandardowe,
  • Na życzenie klienta zapewniamy ochronę dla przewożonych ładunków.

Międzynarodowy transport plandekowy

Staramy się stale dopasowywać do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów, dlatego plandekowy transport kontenerów na trasach międzynarodowych z Gdyni i innych miejscowości odbywa się sprawnie i całkowicie bezpiecznie.

Nasza flota pojazdów to doskonale przystosowane samochody, posiadające szereg sprawdzonych zabezpieczeń, gwarantujących przewóz nawet towarów wielkogabarytowych i o niestandardowych rozmiarach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Proponujemy międzynarodowy transport na najwyższym poziomie i w przystępnej cenie.