PRZEWOZIMY
TOWARY OD 16 LAT

Transport morski, kontenerowy, spedycja

WYŚLIJ ZAPYTANIE
ImageIconIcon

Chcesz wysłać towar?

Nasze usługi to spedycja morska, transport morski, agencja celna oraz przesiedlenie mienia.

Po prostu wyślij do nas zapytanie

lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Chcesz sprawdzić lub porównać cenę transportu??

Icon

Wysyłaliśmy towary do 95 krajów na całym świecie. Przewozimy towary już od 16 lat.

Szukasz zaufanego partnera?

Icon

USŁUGI

SPEDYCJA
MORSKA

Świadczymy usługi spedycji morskiej na całym świecie. Nasza logistyka jest bezpieczna i punktualna. Zapewniamy obsługę dokumentacyjną i celną.


Organizujemy transport morski, drogowy, kolejowy oraz lotniczy. Zajmujemy się ładunkami kontenerowymi FCL, drobnicy kontenerowej LCL, drobnicy konwencjonalnej, ładunków niebezpiecznych i ponadgabarytowych.


Aranżujemy sprawne bukowanie miejsc na statkach oceanicznych i dowozowych. Organizujemy obsługę portową, dokumentacyjną i celną (kontrole fitosanitarne, weterynaryjne, Sanepid oraz WIJHARS).

TRANSPORT
MORSKI

Nasza firma z Gdyni gwarantuje bezpieczeństwo ładunku i sprawną realizację każdego zlecenia. Oferujemy transport morski o globalnym zasięgu.


Jesteśmy w stanie przetransportować z miejsca na miejsce ładunek o dowolnym rozmiarze i w praktycznie każdej ilości. Posiadamy flotę samochodową przeznaczoną specjalnie do przewozów plandekowych oraz drobnicy.


Nasza firma z Gdyni zapewnia sprawne wykonanie każdego zlecenia, dzięki współpracy z wieloma przewoźnikami morskimi.

AGENCJA
CELNA

Zapraszamy do korzystania z pomocy naszej agencji celnej. Proponujemy doradztwo firmom z Polski i ze świata.

  • Przygotowujemy zgłoszenia celne w procedurze dopuszczenia do obrotu, jak i w procedurze wywozu
  • Sporządzamy wnioski odnośnie dokonywanych odpraw celnych
  • Dajemy własne zabezpieczenie pod Wspólną Procedurę Tranzytu
  • Sporządzamy i potwierdzamy w Urzędzie Celnym dokumenty dotyczące pochodzenia towarów
  • Wypełniamy karnety TIR oraz listy przewozowe CMR
  • Reprezentujemy naszych klientów przed Wojewódzkim Inspektoratem Sanitarnym, Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, Inspekcją Ochrony Roślin, Inspektoratem Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.

Proponujemy pośrednictwo nie tylko podmiotom z Trójmiasta,
ale także z Warszawy i innych części Polski.

MIENIE
PRZESIEDLENIA

Oferujemy pomoc podczas zmiany miejsca zamieszkania. Nasi pracownicy to eksperci znający przepisy i procedury.


Na mocy rozporządzenia Rady/WE/Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 roku w życie weszła ustawa, która warunkuje wspólnotowy system zwolnień celnych. W związku z tym, by towary przywożone do Polski mogły być zwolnione ze zobowiązań celnych, konieczne jest zgłoszenie ich do procedury tzw. mienia przesiedlenia.


Do mienia przesiedlenia można zaliczyć m.in.: pojazdy: rowery, motocykle, samochody, samoloty prywatne, przyczepy samochodowe i campingowe łodzie, przedmioty wchodzące w skład gospodarstwa domowego, zwierzęta domowe i wierzchowe, instrumenty muzyczne oraz przedmioty umożliwiające wykonywanie zawodu tzw. majątek ruchomy, np. rzeczy osobiste, wyposażenie domu.

UBEZPIECZENIA
TOWARU

Pracujemy razem ze znanymi firmami ubezpieczeniowymi.


Instytutowe Klauzule Ładunkowe (C) 1/1/82 stanowią najwęższy zakres pokrycia obejmują ryzyko utraty lub uszkodzenia ładunku wskutek: pożaru, wybuchu, wywrócenia się lub wykolejenia pojazdu lądowego, wejścia statku na mieliznę, jego zatonięcia lub przewrócenia, zderzenia się statku lub pojazdu lądowego z jakimkolwiek obiektem zewnętrznym, a także wskutek wyładunku w porcie schronienia, poświęcenia awarii wspólnej oraz celowego wyrzucenia ładunku za burtę statku.


Instytutowe Klauzule Ładunkowe (B) 1/1/82 dodatkowo, w stosunku do Klauzul (C), obejmują ryzyko trzęsienia ziemi, wybuchu wulkanu i uderzenia pioruna, przedostania się wody morskiej, rzecznej lub jeziornej do ładowni statku, kontenera, pojazdu lub miejsca składowania, a także utratę za burta statku całej sztuki ładunku wskutek spadnięcia podczas załadunku lub wyładunku.


Instytutowe Klauzule Ładunkowe (A) 1/1/82 stanowią pełny zakres pokrycia sformułowany na zasadzie “All Risks” czyli “wszystkich ryzyk”. Oznacza to, że pokryciem objęta jest utrata lub uszkodzenie ładunku wskutek wszystkich ryzyk nie wymienionych z nazwy, z wyjątkiem określonych w klauzulach wyłączeń, takich jak ubytki naturalne, wada ukryta towaru lub jego naturalne właściwości, itd.

ZAPYTAJ NAS O UBEZPIECZENIE TOWARU
ZAPYTAJ NAS O UBEZPIECZENIE TOWARU

POMAGAMY KOMPLEKSOWO

spedycja
morska

transport

kontenerowy

agencja
celna

ubezpieczenia
towaru

WYŚLIJ ZAPYTANIE

16 lat

DOŚWIADCZENIA

O AB Logis

Od 16 lat przewozimy towary naszych klientów. Oferujemy transport morski o globalnym zasięgu. Do tej pory wysyłaliśmy towary do 95 krajów na całym świecie.


W ZESPOLE
7 osób
KIEDY ZACZYNALIŚMY

2007

Zapewniamy kompleksową obsługę transportu towaru, w tym:

- posiadamy agencję celną,

- ubezpieczamy towary,

- dajemy najbezpieczniejsze dla obu stron formy płatności - akredytywa.

POZNAJ NAS

Prezes Zarządu
Jacek Skrodzki

Administracja

Bogusława Budna

Spedytor

Karolina Stradomska

Spedytor

Sara Krawczyk

606714537

Spedytor

Michał Gardocki

Spedytor

Adam Mackiewicz

Spedytor Drogowy

Karol Waza

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Współpracujemy z Ablogis od dwóch lat i możemy powiedzieć same pozytywne rzeczy o ich pracy. Od początku do końca usługi ich zespół jest niezwykle responsywny i pomocny w rozwiązywaniu problemów związanych z transportem międzynarodowym. Podsumowując, gorąco polecamy Ablogis Poland jako niezawodnego i skutecznego partnera dla każdego, kto potrzebuje międzynarodowych usług logistycznych. Ich profesjonalizm, wiedza i obsługa klienta są naprawdę wysokim poziomie.

Vanessa Villa Engm

Życzę każdemu takiej współpracy jaką ja miałam z firmą ABLOGIS! Najlepszy zespół, profesjonalna obsługa, dobra i sprawna komunikacja. Współpracując z nimi nie martwisz się o swoje przesyłki!

April Xiong

SKONTAKTUJ SIĘ

Wyślij zapytanie:

E-mail: office@ablogis.pl

Telefon: +48(58) 621 36 37

Pracujemy w Gdyni, przy ulicy Św. Piotra 21/14.

Image

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Transport morski, kontenerowy, spedycja morska


Od 16 lat przewozimy towary naszych klientów. Oferujemy transport morski o globalnym zasięgu. Do tej pory wysyłaliśmy towary do 95 krajów na całym świecie. Pomagamy kompleksowo, dlatego mamy też agencję celną oraz ubezpieczenia towarów.

Image

AB Logis shipping Sp. z o.o.

Ul. Św. Piotra 21/14

81-347 Gdynia

NIP: 5862320538

Skontaktuj się z nami:

Telefon: +48 (58) 621 36 37

E-mail: office@ablogis.pl

Image