Transport plandekowy

Czy twojej firmie potrzebny jest transport po Europie? Czy jest to transport plandekowy? Czy czasami zdarza się również transport ładunków ADR? Czy chciałbyś nie musieć się martwić o towar który opuści bramę twojego zakładu? Czy chciałbyś być spokojny o termin odbioru i dostawy? Jeżeli odpowiedź brzmi Tak – najprawdopodobniej będziemy mieli ci coś do zaoferowania.

transport plandekowy

Wiemy jak bardzo nasi klienci zaangażowani są w swoją pracę. Oni również muszą sprostać wymaganiom swoich klientów. Jako usługodawca staramy się im pomóc jak najlepiej możemy. Jeżeli nasi klienci odnoszą sukcesy, są zadowoleni, ponawiają zamówienia. Dlatego staramy się świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Dbamy o park samochodowy i personel. Dokładamy wszystkich starań aby zarówno sprzęt jak i ludzie nie zawodzili. Auta są utrzymywane w najwyższej sprawności. Przed wyjazdem są pieczołowicie sprawdzane. Załoga naszej firmy zna najnowsze uregulowania prawne. Jest wypoczęta. Wie, że od tego jak załatwią każdą, nawet najdrobniejszą sprawę, zależy postrzeganie całej firmy.

 

Dla nas bardzo istotna jest terminowość. Dzięki niej nasi klienci mogli poczynić oszczędności i zrezygnować z pokaźnych zapasów magazynowych. Towar jest odbierany lub dostarczany wtedy, gdy jest taka potrzeba. Niekiedy wprost z auta jest podawany na taśmę produkcyjną. Punktualność jest bardzo istotna, gdy ładunek może być transportowany tylko przez określony czas. W takich sytuacjach na nas też możesz liczyć.

Nie przyjmujemy wszystkich zleceń. Specjalizujemy się w określonym obszarze. Dzięki temu wiemy o nim wiele. Nasi kierowcy znają go doskonale i są w stanie poradzić sobie nawet w niespodziewanych sytuacjach. Organizujemy transport plandekowy po Europie Centralnej i Zachodniej. Zatem nasza specjalizacja to transport po Europie. Jeżeli zależy ci na częstych przewozach, lub dostarczeniu towaru do klienta, który przypomniał sobie, że musi mieć coś na wczoraj, to warto wiedzieć, że nasze główne kierunki w eksporcie i imporcie to: Szwajcaria, Niemcy, Francja, Hiszpania, Anglia i pozostałe kraje Unii Europejskiej. Tam zawsze znajdują się nasze samochody.

Jesteśmy otwarci na różne potrzeby firm klientów. Dlatego przewozimy zarówno ładunki całopojazdowe jak i i częściowe.


Zadzwoń do nas 798308719

Transport ładunków ADR

Wykonujemy również transport ładunków ADR. Współpracujemy z doradcą do spraw bezpieczeństwa, którego zadaniem jest pomoc w realizacji wymagań nałożonych przez konwencję. Nasze pojazdy przewożące ładunki niebezpieczne są odpowiednio oznakowane. Kierowcy znają aktualne uregulowania prawne i wiedzą jak w praktyce je stosować. Firma nasza sporządza obowiązkowe roczne sprawozdania i przekazuje je do wojewody. Wiemy, że ładunki niebezpieczne muszą być transportowane, ale mamy świadomość że ludzkie zdrowie i życie są wartościami bezcennymi. Jesteśmy firmą odpowiedzialną. Zarówno w stosunku do naszych zleceniodawców jak i mieszkańców Ziemi.

Potrzebujesz transportu? 

Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą. Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na pytania, aby rozwiać Państwa wszelkie wątpliwości przed rozpoczęciem współpracy.