Agencja celna

Agencja celna

Agencja celna to firma, która zajmuje się występowaniem w imieniu jednostek gospodarczych lub osób fizycznych przed Urzędem Celnym. Firma AB Logis z Gdyni świadczy kompleksowe usługi z zakresu przewozu ładunków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku oraz kompleksowej wiedzy możemy zaproponować naszym klientom współpracę na najwyższym poziomie. Z pełnym zaangażowaniem stworzymy dla Państwa indywidualną ofertę zawierającą transport z dowolnego miejsca. Dodatkowo, jako doświadczona agencja celna, zadbamy o dokonanie wszelkich formalności z Urzędem Celnym. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by spełnić wszelkie oczekiwania klientów. Nasza agencja celna, której biuro znajduje się w Gdyni, oferuje reprezentowanie Państwa interesów na terenie nadmorskich portów lub poza ich granicami.
Czym zajmuje się nasza agencja celna

  • Przygotowujemy zgłoszenia celne w procedurze dopuszczenia do obrotu, jak i w procedurze wywozu
  • Sporządzamy wnioski odnośnie dokonywanych odpraw celnych
  • Dajemy własne zabezpieczenie pod Wspólną Procedurę Tranzytu
  • Sporządzamy i potwierdzamy w Urzędzie Celnym dokumenty dotyczące pochodzenia towarów
  • Wypełniamy karnety TIR oraz listy przewozowe CMR
  • Reprezentujemy naszych klientów przed: – Wojewódzkim Inspektoratem Sanitarnym, – Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, – Inspekcją Ochrony Roślin, – Inspektoratem Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych.


Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z pomocy naszej agencji celnej z Gdyni. Proponujemy pośrednictwo nie tylko podmiotom z Trójmiasta, ale także z Warszawy i innych części Polski. Zdajemy sobie sprawę, iż integralną częścią każdej firmy zajmującej się handlem zagranicznym i importem towarów spoza granic kraju jest odprawa celna. Oferujemy profesjonalną współpracę i pomoc związaną z odprawą celną, wypełniamy niezbędne dokumenty i zajmujemy się wszelkimi niezbędnymi formalnościami. Nasza znajdująca się w Gdyni agencja celna współpracuje z Urzędem Celnym i dba o sprawne pośrednictwo między przedsiębiorcą. Zapraszamy do naszego biura znajdującego się w Gdyni i zaufania naszym doświadczonym pracownikom. Współpraca z nami pozwoli zapomnieć o problemach związanych z odprawą celną, wypełnianiem wniosków i dokonywaniem opłat. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które poszukują profesjonalnego doradztwa i wsparcia w zakresie usług związanych z działalnością agencji celnej.


Odpowiemy na Twoje pytania

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami.