Transport z Chin

Transport z Chin do Polski

Import towarów z Chin do Polski składa się kilku etapów. Najpierw następuje przejęcie towaru, potem transport do miejsca docelowego. Później konieczne jest przejście odprawy celnej oraz transport do miejsca odbioru w Polsce, ale już drogą lądową. Nasza firma oferuje profesjonalną pomoc klientom na każdym etapie importu towarów z Chin. Pomagamy w wycenie, doradzamy w wyborze optymalnego miejsca załadunku oraz idealnego miasta odbioru już w Polsce. Ustalamy także wspólnie jak będzie przebiegać cała droga transportu drobnicowego towaru z Chin, omawiamy terminy i kwestie finansowe. Załatwiamy formalności i dostarczamy dokumenty niezbędne do podjęcia współpracy z pośrednikami w danym mieście.


Import towarów z Chin

Nie da się ukryć, iż Chiny to prawdziwa potęga, jeśli chodzi o produkcję różnego rodzaju towarów. Jest to kraj, z którego masowo eksportuje się produkty nie tylko na rynek europejski, ale i ogólnoświatowy. Również polscy przedsiębiorcy coraz częściej zlecają załadunki produktów z tego regionu, gdyż zdają sobie sprawę, iż jest to idealny sposób na zdobywanie towarów w dobrych cenach i na wyjątkowo korzystnych warunkach. Transport z Chin do Polski w naszej firmie to jedno z najbardziej korzystnych cenowo rozwiązań w przypadku przewozu towarów na dłuższych dystansach. Jest to również o wiele tańsza opcja importu towarów niż np. sprowadzanie ładunków drogą lotnicząTransport drobnicowy z Chin

Współpracujemy ze sprawdzonymi i solidnymi armatorami z Chin i gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz sprawny transport każdego zlecenia. W przypadku transportu drobnicowego z Chin można korzystać z usług naszej firmy niezależnie od tego, jaką ilość towaru chcemy sprowadzić. Dzięki temu rozwiązaniu nawet osoba importująca mniejsze towary może skorzystać z usług transportu morskiego, bez konieczności martwienia się o przymus zapełnienia całego kontenera.

Odpowiemy na Twoje pytania

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio ze spedytorem.