Transport

Transport kontenerów i drobnicowy

Międzynarodowy transport kontenerów w wykonaniu firmy AB Logis z Gdyni to bezpieczeństwo, pełen profesjonalizm i kompleksowa pomoc logistyczna.


Zajmujemy się organizowaniem oraz kompleksową obsługą plandekowego transportu całokontenerowego i drobnicowego. Dysponujemy własną flotą ponad 50 pojazdów z naczepami do transportu kontenerów 20′, 40′ i 45 stopowych. Każdy nasz pojazd wyposażony jest w urządzenia GPS do lokalizacji pojazdów i przesyłek, dzięki czemu podsiadamy pełną kontrolę nad transportowanym towarem.


  • Przewozimy kontenery zarówno z portów w Gdyni i Gdańsku, jak i wielu innych portów europejskich do odbiorców na terenie Polski, a także całej Europy,
  • Transportujemy ładunki niebezpieczne (ADR),
  • Transportujemy ładunki kompletne i częściowe naczepami plandekowymi i chłodniczymi,
  • Przewozimy ładunki niestandardowe,
  • Na życzenie klienta zapewniamy ochronę dla przewożonych ładunków.

Transport kontenerowy

Odbieramy i dostarczamy różnej wielkości kontenery morskie zarówno z portów polskich, jak i europejskich. Śledzimy dokładnie wszystkie powierzone nam zlecenia i jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcami przewożącymi ładunki. Każdy z naszych pojazdów posiada wbudowane urządzenie z GPS, które lokalizuje aktualne miejsce znajdowania się pojazdu. Dzięki temu możemy mieć pełną kontrolą nad całym procesem transportu kontenerów.


Jesteśmy w stanie przetransportować z miejsca na miejsce ładunek o dowolnym rozmiarze i w praktycznie każdej ilości. Posiadamy flotę samochodową przeznaczoną specjalnie do przewozów plandekowych oraz drobnicy. Nasi specjaliści posługują się sprawdzonym i profesjonalnym sprzętem, który pozwala na bezproblemowy i szybki załadunek, rozładunek oraz transport towarów, również tylko wielkogabarytowych.


Dbamy o zachowanie wszelkich formalności, organizujemy potrzebne zezwolenia i konieczne konwoje. Realizujemy także przewóz ładunków niestandardowych, a także tych niebezpiecznych. Zapewniamy profesjonalną ochronę transportowanych przez nas kontenerów i bezpieczeństwo towarów, które są w nich przewożone.


Międzynarodowy transport plandekowy

Staramy się stale dopasowywać do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów, dlatego plandekowy transport kontenerów na trasach międzynarodowych z Gdyni i innych miejscowości odbywa się sprawnie i całkowicie bezpiecznie.

Nasza flota pojazdów to doskonale przystosowane samochody, posiadające szereg sprawdzonych zabezpieczeń, gwarantujących przewóz nawet towarów wielkogabarytowych i o niestandardowych rozmiarach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Proponujemy międzynarodowy transport na najwyższym poziomie i w przystępnej cenie.

Odpowiemy na Twoje pytania

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio ze spedytorem.