Spedycja morska

AB logis w Gdyni

Biuro w sąsiedztwie portu umożliwia nam pełną kontrolę nad odprawami celnymi, rewizjami oraz załadunkiem i wyładunkiem kontenerów. Obecność w porcie daje możliwość szybkiej reakcji w sytuacjach nietypowych. Lokalizacja w Gdyni umożliwia bezpośredni i kontakt z armatorami.


Spedycja morska, ładunki w imporcie, eksporcie oraz tranzycie

  • Obsługujemy ładunki w imporcie, eksporcie oraz tranzycie
  • Organizujemy transport morski, jaki i drogowy, kolejowy, lotniczy
  • Zajmujemy się ładunkami kontenerowymi FCL, drobnicy kontenerowej LCL, drobnicy konwencjonalnej, ładunków niebezpiecznych i ponadgabarytowych
  • Aranżujemy sprawne bukowanie miejsc na statkach oceanicznych i dowozowych
  • Organizujemy obsługę portową, dokumentacyjną i celną (kontrole fitosanitarne, weterynaryjne, Sanepid oraz WIJHARS)
  • Współpracujemy z największymi armatorami i operatorami w transporcie kontenerowym
  • Organizujemy ubezpieczenia wszystkich rodzajów ładunków

Transport morski

Jest to usługa polegająca na przewozie ładunków w dużej ilości za pomocą statków. Cena kontenerowej spedycji morskiej FLC (z ang. Full container load) jest zależna od rodzaju kontenera, rodzaju przewożonego towaru, jego ciężaru i wielkości oraz miejsca docelowego rozładunku. W naszej firmie znajdującej się w porcie w Gdyni świadczymy usługi międzynarodowej spedycji morskiej kontenerów.


Spedycja morska

Specjalizujemy się w usługach spedycji morskiej i oferujemy kompleksowe usługi zarówno eksportu, jak i importu towaru. Posiadamy szeroką gamę kontenerów uniwersalnych w kilku wymiarach oraz tych typu: open top, flat rack, flat rack collapsible, platform oraz reefer.  Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem rodzajów dostępnych kontenerów i ich charakterystyką na naszej podstronie kontenery. Umożliwiamy także skorzystanie z kontenerów chłodniczych oraz gwarantujemy profesjonalny zarówno załadunek, jak i magazynowanie kontenerów w portach, z którymi współpracujemy. Zapewniamy fachowe porady odnośnie transportu morskiego i pomagamy wybrać odpowiedni środek transportu, by zminimalizować koszty i spełnić oczekiwania klientów.


Spedycja morska to najlepszy sposób na sprowadzanie i wysyłkę towarów. Ten rodzaj transportu gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa załadunku, przy jednoczesnych zachowaniu optymalnego, niskiego kosztu. Po zaplombowaniu kontenera jest on dopiero otwierany przez odbiorcę na miejscu rozładunku, co gwarantuje, iż na całej trasie nikt nie ma dostępu do załadowanych towarów. Jedynym wyjątkiem jest ewentualna kontrola na wniosek służb celnych. Zawsze polecamy skorzystanie z usługi korzystnego ubezpieczenia cargo, które umożliwia zabezpieczenie załadunku na wypadek wystąpienia zdarzeń losowych. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem i tą zasadą kierujemy się w naszej firmie. Jeśli szukają Państwo firmy z wieloletnim doświadczeniem w spedycji morskiej to zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.  Świadczymy bezpieczne i terminowe usługi spedycji morskiej dopasowane do indywidualnych potrzeb kontrahentów. Zapraszamy do współpracy.

Odpowiemy na Twoje pytania

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami.